Profil firmy

Firma KOMA RENT je společností:

  • které záleží na dobrém pracovním a životním prostředí,
  • která je slušná,
  • která se neustále rozvíjí a stále se chce zlepšovat a učit se,
  • která se naslouchá potřebám zákazníků,
  • která pronajímá výrobky z vysokou přidanou hodnotou,
  • se kterou se dobře spolupracuje,
  • se kterou se domluvíte.

KOMA RENT s.r..o. pronajímá obytné, sanitární,skladové, speciální i nízkoenergetické moduly a kontejnery více než 10 let. Poskytuje řadu nadstandardních služeb a dbá především na kvalitu nájemních produktů, rychlost a spolehlivost.Patří do skupiny KOMA GROUP, kterou tvoří KOMA MODULAR s.r.o.výrobce námi pronajímaných modulů a kontejnerů, KOMA SLOVAKIA s.r.o. sídlící v Nitře a KOMA SPACE GmbH sídlící ve Vídni. Původním a jediným majitelem je pan Ing. Stanislav Martinec. 

Naše sesterská společnost KOMA MODULAR je specialista v modulární výstavbě. Výstavba systém KOMA byla realizována mimo jiné v zemích Evropské unie, Norska, Švýcarska, v zemích Blízkého východu, v zemích Ruské federace, v Balkánský zemích, ale také v Mexiku, Mongolsku či Indii.Průměrná roční produkce KOMA  MODULAR činí 2.500 ks modulů, které jsou distribuovány z 80% do zahraničí.

KOMA MODULAR je registrována jako dodavatel pro UN - UNGM Registration Number is 103612 

Firma vlastní certifikáty na dozorovaný management kvality dle ISO 9001:2009, který je certifikovaný mezinárodní certifikační společností Bureau Veritas.Námi pronajímané kontejnery jsou vyráběné dle certifikace na výrobek ÜBEREINSTIMMUNGSZERTIFIKAT udělený německou certifikační společností TÜV, vydaný společností LGA Nürnberg. Od stejné certifikační společnosti vlastní svařovací certifikát. Dále vlastní certifikáty prokazující požární odolnost, zvukovou neprůzvučnost, statické zatížení a tepelné vlastnosti.

Námi pronajímané výrobky byly v roce 2000 oceněny Zlatou medailí na mezinárodním stavebním veletrhu IBF v Brně za prostorový modul a v roce 2008 byla oceněna na mezinárodním stavebním veletrhu Coneco 2008 v Bratislavě v soutěži o Zlatou plaketu Čestným uznáním za modul s vyměnitelnými stěnami a příčkami- kontejnery řady C3V.

Vzhledem k vynikajícím ekonomickým výsledkům a dodržování platební kázně byla firma v roce 2013 oceněna mezinárodně uznávanou firmou D&B ohodnocením Top Rating. V závěru téhož roku vyhrála firma výběrové řízení na dodávku pavilonu České republiky na světové výstavě EXPO 2015 v Miláně.Tato stavba byla v roce 2015 oceněna bronzovou medailí za architekturu. V roce 2015 obdržela KOMA řadu dalších ocenění, byla zařazena mezi Českých 100 nejlepších firem v oborové kategorii INVENCE - NASAZENÍ - EXPORT - ZISK a získala titul Firma roku 2015.

 

CERTIFIKACE

ISO 9001 KOMA RENT s.r.o.

Jsme držitelé certifikátu ISO 9001:2009 dle BUREAU VERITAS v oborech NÁKUP, PRONÁJEM, MONTÁŽ A...

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down