MODULY M3 A CITY MODULY

Moduly řady Comfort line - moduly M3 a  CITY moduly, naše řady modulů určené pro nejnáročnější zákazníky, kteří v případě řady Comfort line, mají jedinečnou možnost si ve spolupráci s našimi odborníky nechat vyrobit modul naprosto podle svých představ a přání.    

Exkluzivní moduly M3 a CITY splní nejnáročnější přání

City moduly jsou unikátní zejména svým jedinečným patentovaným tvarem. Nejedná se totiž o běžný kvádr, nýbrž o hranol lichoběžníkového tvaru.

Tímto atypickým tvarem CITY moduly nabízí různé architektonicky a umělecky atraktivní modulární sestavy. City moduly jsou revolucí/evolucí v modulární architektuře. Jednoduchou změnou základní geometrie, symetrickým zešikměním obou kratších stran modulu, vzniká zcela nový produkt. Díky této drobné, avšak na první pohled patrné transformaci není City modul, na rozdíl od jeho přímých konkurentů, vnímán jako kontejner, ale jako designový městský mobiliář.

schema

Moduly M3

Moduly M3 splní ta nejnáročnější očekávání a přání. Tyto moduly se vyrábějí dle vašeho přání a na zakázku. Mohou být vybaveny těmi nejmodernějšími technologiemi v oblasti ventilace, elektroniky i vybavení. Tyto moduly jsou určeny na prodej nebo dlouhodobý pronájem -  minimálně na 4 roky. Jsou určeny pro využití všude tam, kde požadujete ty nejvyšší nároky na estetiku, design a technologie - školky, sportovní zázemí nebo sídla firem.

schema

CERTIFIKACE

ISO 9001 KOMA RENT s.r.o.

Jsme držitelé certifikátu ISO 9001:2009 dle BUREAU VERITAS v oborech NÁKUP, PRONÁJEM, MONTÁŽ A...

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down