Economic Line

Pomáháme lidem v nouzi

Interiér nouzového bydlení pro oblasti postižené přírodními katastrofami

Unimo buňky, stavební buňky

Certifikát žárově zinkované oceli

Ať už chcete postavit kancelář, šatnu nebo sklad, speciální unimo buňky jsou jasným řešením. Unimo buňka je skladná, snadno přemístitelná a poskytuje komfort, který vás možná překvapí. Stavební buňky nezatíží vaši peněženku a jejich instalace je časově skutečně nenáročná. Poskytne Vám to, co potřebujete - zateplený přístřešek nad hlavou, do kterého nezatéká.

Rychle ubytujete třeba dělníky na stavbě

Unimo buňky jsou však schopné uspokojit náročné požadavky. Pokud potřebujete rychle ubytovat třeba dělníky na stavbě nebo zajistit mobilní kancelářské prostory, nemůžete vybrat lépe. Vyberete si design i velikost buňky, podle vás odborní pracovníci vybaví i vnitřek buňky. V nabídce jsou také různé typy zateplení.

Buňku můžete kamkoliv odvézt

Unimo buňka či stavební buňka nemusí na svém místě rozhodně stát na věčné časy. S pomocí jeřábu ji přemístíte kamkoliv, je možné ji také naložit a odvézt pryč. Buňku si samozřejmě můžete koupit na inzerát. Pokud ale chcete nejvyšší kvalitu, v inzerátech typu „prodám stavební buňku" nehledejte. Spolehněte se raději na zkušenou a renomovanou firmu, která vám vaší buňku perfektně vybaví a dopraví kamkoliv.

Stavební buňky? Prodej realizují nejlépe zkušené a odborné firmy.

Pomáháme lidem v nouzi

Navíc naše řešení umožňuje rozebrání buňky nebo dodání v jednotlivých elementech. Montáž obytných a sanitárních buněk tak lze provádět bez použití jeřábu. Z těchto důvodů můžeme jednotlivé elementy našich obytných a sanitárních buněk přepravovat ekonomicky v lodních kontejnerech na kteréko-li místo na světě. V jednom dvacetistopém námořním kontejneru lze přepravit elementy až pro 8 obytných ekonomických buněk. Pomocí našich buněk EconomicLine pomáháme tak lidem, kteří se ocitli bez přístřeší díky přírodním nebo vojenským katastrofám.

Mobilita

Celý obytný kontejner můžete navíc rychle demontovat a přemístit jinam. Všechny vlastnosti samozřejmě zůstanou zachovány. Rozhodně se nemusíte bát, že stavba zruinuje vaše bankovní konto. Obytné kontejnery? Ceník rozhodně neobsahuje astronomické sumy. Naopak. Ušetříte statisíce, někdy i miliony korun oproti klasickým stavbám. Zašlete nám Váš požadavek a obratem získáte přesnou cenovou nabídku.

Faq / Knowledge base

CERTIFIKACE

ISO 9001 KOMA RENT s.r.o.

Jsme držitelé certifikátu ISO 9001:2009 dle BUREAU VERITAS v oborech NÁKUP, PRONÁJEM, MONTÁŽ A...

AQAP 2110

Osvědčení o shodě systému jakosti s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016, ČOS 051672
C

Začněte odebírat náš E-bulletin

Odběrem našeho měsíčního ebulletinu získáte přehled o dění ve světě modulární architektury i o novinkách systému modulární výstavby KOMA.
Scroll Down Scroll down